W tym roku finał XI konkursu “Talent za Talent” odbył się w formie zdalnej w dniach 3-4 września. W trakcie finału gościliśmy 24 wyjątkowych maturzystów z całej Polski, którzy wykazali się zaangażowaniem społecznym oraz świetnymi wynikami w nauce.

Finał X edycji konkursu „Talent za Talent” odbył się w dniach 5-6 czerwca w Warszawie. W tym czasie gościliśmy 24 wyjątkowych maturzystów – społecznie zaangażowanych młodych liderów z całej Polski.

Za nami już IX edycja konkursu „Talent za Talent”. Na początku maturzyści mieli możliwość wykazania się swoim dotychczasowym działaniem.  23 uczestników - najbardziej obiecujących młodych liderów, zostało zaproszonych do Warszawy, aby przeżyć niesamowitą przygodę.

    W dniach 6-8.06.2017  mieliśmy przyjemność już po raz 8. organizować finał ogólnopolskiego konkursu dla maturzystów Talent za Talent. Do Warszawy przyjechało 24 maturzystów - najlepszych młodych liderów z Polski, aktywnych, chętnie działających społecznie i rozwijających siebie oraz swoje otoczenie.

W dniach 1-2.06.2016 mieliśmy przyjemność już po raz 7. organizować finał ogólnopolskiego konkursu dla maturzystów Talent za Talent. Do Warszawy przyjechało 24 maturzystów - najlepszych młodych liderów z Polski, aktywnych, chętnie działających społecznie i rozwijających siebie oraz swoje otoczenie.

W czerwcu już po raz szósty odbyła się gala finałowa konkursu „Talent za Talent”! Ostatni etap konkursu trwał 2 dni (9-10 czerwca) i dostarczył uczestnikom zarówno wiele emocji, jak i nowych doświadczeń.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.