Za nami już IX edycja konkursu „Talent za Talent”. Na początku maturzyści mieli możliwość wykazania się swoim dotychczasowym działaniem.  23 uczestników - najbardziej obiecujących młodych liderów, zostało zaproszonych do Warszawy, aby przeżyć niesamowitą przygodę.

Mieli możliwość przejść przez profesjonalny Assessment Center dzięki współpracy z głównym partnerem strategicznym - firmą Deloitte. Najlepiej przeprowadzone rozmowy były „otwartymi drzwiami” dla uczestników do ścisłego finału. Jednakże o wynikach mogli dowiedzieć się dopiero rano przy śniadaniu. Podtrzymując jeszcze lekkie napięcie i niepewność po Assessment Center w Deloitte, podziwiali piękną Warszawę z góry, z tarasu widokowego Pałacu Kultury i Nauki, a wieczorem czekała na nich integracja przy rozwiązywaniu zagadek w Escape Plan. Z samego rana, po podsumowaniu pracy uczestników, zostały ogłoszone wyniki IX edycji TzT:

DSC_1060.JPG

 

I miejsce zajął Karol Wundziński, II miejsce Olga Patoka, a III miejsce należy do Wojciecha Kasińskiego. W finałowej siódemce znaleźli się także Aleksandra Grędzińska, Natalia Jarominek, Patryk Jarmakowicz i Norbert Konieczny. 

Ogromne podziękowanie dla naszego partnera strategicznego: firmy Deloitte, która towarzyszy nam już od wielu edycji i wspiera na różnorakich płaszczyznach. Dzięki Patronatowi Minister Edukacji Narodowej, Gala Finałowa mogła mieć miejsce w samym centrum świata szkolnictwa w siedziebie MEN. 

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, patronom i zaproszonym gościom, m.in: Panu Sebastianowi Szczęsnemu z Centrum Efekty, które zadbało o oprawę medialną Konkursu oraz Pani Zofii Dzik z Fundacji Humanites, która obdarowała uczestników wieloma mądrymi wskazówkami.

Specjalne podziękowanie także kierujemy do Konrada Pawlaka, który spotkał się z Talentowiczami i poprowadził dla nich niesamowicie inspirujące warsztaty „Jak nie zanudzić się na studiach?”.  

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.