W tym roku finał XI konkursu “Talent za Talent” odbył się w formie zdalnej w dniach 3-4 września. W trakcie finału gościliśmy 24 wyjątkowych maturzystów z całej Polski, którzy wykazali się zaangażowaniem społecznym oraz świetnymi wynikami w nauce.

 

Przed zdalnym finałem, 1 września, odbyła się integracja uczestników w Warszawie. W trakcie gry miejskiej oraz planszówek, finaliści mieli możliwość poznania innych osób, a także wymienienia się swoimi doświadczeniami.

Podczas pierwszego dnia finału, uczestnicy przeszli przez assessment center, który sprawdził ich umiejętność pracy w grupie, komunikatywność oraz zdolności analityczne. Uczestnicy, którzy zdaniem asesorów najlepiej poradzili sobie w zadaniu grupowym oraz na rozmowie rekrutacyjnej, przeszli do kolejnego etapu konkursu. Tymi osobami byli: Wojciech Fokczyński, Małgorzata Leszczyńska, Jan Młynarczyk, Wiktoria Noga, Paulina Prychożdenko oraz Hubert Jeżewski.

Następnego dnia odbyła się wielka gala finałowa. Na początku prelegenci:  Joanna Tonkowicz i Konrad Pawlak wygłosili swoje prelekcje na temat budowania swojego wizerunku oraz wykorzystania wszystkich szans, które daje nam nauka zdalna. Następnie siedmiu najlepszych uczestników przedstawiło swoje prezentacje na temat kim jest dla nich lider. Każda z prezentujących osób pokazała zupełnie różne definicje i spojrzenie na kwestie przywództwa, przez co wybranie najlepszych stanowiło ogromną trudność dla jury. Ostatecznie, po długich obradach, członkowie stowarzyszenia Cognitis oraz organizatorzy wyłonili trzy osoby, które najbardziej wyróżniały się swoja kreatywnością i nowatorskim spojrzeniem na omawiane zagadnienie. Laureatką konkursu została Wiktoria Noga, II miejsce zajęła Małgorzata Leszczyńska, a III miejsce zdobył Wojciech Fokczyński.

Gratulujemy wszystkim 24 finalistom “Talentu za Talent”!

Mamy nadzieję, że udział w konkursie poszerzył wasze horyzonty oraz zmotywował Was do dalszego działania dla innych osób.

Życzymy Wam wielu sukcesów w życiu!

tzt

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.