Nasz proces rekrutacyjny obejmuje trzy etapy:

  • Aplikacja on-line przez formularz, który znajduje się na naszej stronie. Bardzo prosimy o staranne wypełnienie wszystkich pól, które Ciebie dotyczą.

  • Spotkanie z przedstawicielami Cognitis, które jest okazją do lepszego poznania Ciebie, porozmawiania na temat Twoich zainteresowań i motywacji, a także daje Ci możliwość do zadania pytań, dotyczących działalności Stowarzyszenia.

  • Okres zapoznawczy - dwumiesięczny okres, w ciągu którego dajemy kandydatom na przyszłych członków szansę poznania sposobu funkcjonowania Stowarzyszenia, a także poczucia atmosfery panującej w naszym Zespole. Po jego upływie zarówno kandydaci, jak i my decydujemy o możliwościach dalszej współpracy.


Wszystkie osoby zaproszone do wzięcia udziału w okresie zapoznawczym rozpoczynają go udziałem w wyjazdowym weekendowym Spotkaniu Treningowo-Integracyjnym. Nasze doświadczenie pokazuje, że udział w STI jest najistotniejszą częścią okresu zapoznawczego, dlatego dążymy do tego, by każdy nowy członek wziął w nim udział.

Masz pytanie? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami w zakładce FAQ lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.