"Złap Konsulting" to projekt, który przyjmuje formę cyklu czterech rodzajów wydarzeń, prowadzonych we współpracy z firmami, będącymi liderami w branży doradczej. Całość projektu odbywa się w trzech miastach: Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu, a w czasie jego trwania student ma możliwość zapoznania się z tematyką konsultingu oraz porozmawiania z konsultantami najlepszych firm doradczych.

W skład Złap Konsulting wchodzą:

  • Maratony Analityczne, czyli kilkugodzinne zmagania indywidualne i drużynowe, składające się z: case study, łamigłówek logicznych oraz zadań matematycznych.
  • Case Interview, czyli symulacja rozmowy rekrutacyjnej, przeprowadzanej w prestiżowych firmach doradczych. Każdy z uczestników indywidualnie, z pomocą osoby prowadzącej wcielającej się w rolę rekrutera, rozwiązuje case study, na zakończenie otrzymując opinię zwrotną o swojej pracy.
  • Warsztaty z Firmami, czyli warsztaty przeprowadzane przez Firmy, które dają możliwości poznania tematyki konsultingu, jego obszarów oraz profilów Firm, będących liderami w branży.
  • Gra Miejska, to innowacyjne wydarzenie, łączące w sobie dobrą zabawę, rozwój analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w grupie. Uczestnik może zmierzyć się z problemami profesjonalnego konsultanta, rozwiązać case study oraz zadbać przy tym o kondycję fizyczną.

Maratony analityczne

Maraton Analityczny to wydarzenie skierowane dla osób, które chcą ćwiczyć zdolności analityczne i sprawdzić oraz zweryfikować, czy ścieżka doradcza jest dla nich odpowiednim wyborem.

  • MA to czterogodzinne rozgrywki indywidualne i drużynowe, na które składa się:
    zestaw zagadek matematycznych i logicznych, które rozruszają szare komórki uczestników,
  • profesjonalne i pełnowymiarowe case study (studium przypadku), nad którym uczestnicy głowią drużynowo.

Takie zadania to codzienność dla zawodowego konsultanta. Zachęcamy do uczestnictwa w najbliższym Maratonie.

Case Interview

Wydarzenie kierujemy do osób zainteresowanych branżą doradczą, które wiążą z nią swoją zawodową przyszłość. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i właśnie dlatego przygotowaliśmy Warsztaty Case Interview, dzięki którym można przekonać się, jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne w największych firmach konsultingowych.

Warsztaty umożliwiają nabycie umiejętności rozwiązywania rekrutacyjnych case study, przećwiczenia rozmów w języku angielskim, a także sprawdzenie się w symulacji rozmowy rekrutacyjnej. Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma informację zwrotną, dzięki której dowie się, nad czym warto pracować w dążeniu do kariery w największych firmach konsultingowych.

Gra Miejska

Gra Miejska Złap Konsulting to innowacyjne wydarzenie, łączące w sobie dobrą zabawę, rozwój analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w grupowej. Jeśli chcesz zmierzyć się z problemami profesjonalnego konsultanta, rozwiązać case study wraz z pracownikami firmy doradczej i zadbać przy tym o kondycję fizyczną, jest to wydarzenie dla Ciebie.

Warsztaty z firmami

Warsztaty przeprowadzane przez pracowników firm doradczych, którzy dzielą się zawodowymi doświadczeniami z uczestnikami. Prowadzone przez firmy partnerskie we współpracy ze Stowarzyszeniem Cognitis. Każde wydarzenie to unikalna możliwość, aby osobiście spotkać pracowników branży doradczej i z pierwszej ręki poznać ich zawodowe historie. Warsztaty są organizowane co kilka miesięcy - po szczegóły zapraszamy do Aktualności.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.