Współpraca w Stowarzyszeniu opiera się przede wszystkim na uczestnictwie w prowadzonych dla członków warsztatach, działaniu w zespołach stałych i projektowych, a także na braniu udziału w spotkaniach towarzyskich. Dzięki temu działalność w Stowarzyszeniu umożliwia połączenie ciągłego rozwoju umiejętności zarządzania czy wzmacniania charakteru ze znakomitą zabawą z poznanymi w Stowarzyszeniu osobami.

Działalność w zespołach jako członek lub koordynator pozwala na współpracę z osobami o różnorodnych charakterach, umiejętnościach i doświadczeniach. Poprzez współdziałanie przy realizacji różnorodnych zadań staramy się stworzyć zgrany zespół, a także uczyć się od siebie nawzajem, rozwijać, inspirować i dzielić zebranym doświadczeniem.

Wspólna praca, integracje, a także szkolenia umożliwiają kształtowanie naszych charakterów. W Stowarzyszeniu skupiamy się na wdrażaniu uniwersalnych wzorców dobrego postępowania, zwanych często cnotami, w celu rozwinięcia w każdym z Członków stałej chęci i zdolności do robienia rzeczy dobrych i podejmowania przemyślanych decyzji. Postępowaniem w sposób moralnie właściwy i kształceniem odpowiednich cech w szczególności zajmujemy się m.in. na warsztatach Akademii Cognitis.

Realizowane przez Stowarzyszenie projekty i wydarzenia skupiają się na branży doradczej. Niezbędne umiejętności analityczne i praktyczną stronę doradztwa poznać można poprzez współpracę z firmami konsultingowymi i biorąc udział w różnorodnych szkoleniach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.