Za nami ostatnia Konferencja Miejska w tym roku akademickim!

21 maja spotkaliśmy się w Warszawie, by wspólnie wziąć udział w warsztatach Zespołu Wiedzy Gospodarczej, Akademii Cognitis oraz 78. Walnym Zebraniu.

Podczas warsztatów Zespołu Wiedzy Gospodarczej dokładnie omówione wszystkie formy zatrudnienia, takie jak umowa o pracę na okres próbny, umowa o pracę na czas określony, umowa o pracę na czas nieokreślony, B2B oraz umowa zlecenie. Dzięki Członkom Zespołu Wiedzy Gospodarczej żadne zawarcie umowy o pracę już nikomu nie jest straszne, bowiem każdy z nas uzyskał od Zespołu odpowiedzi na nurtujące nas pytania czy wątpliwości. ;)

Tego pięknego dnia zabraknąć nie mogło Akademii Cognitis, której, jak zawsze, towarzyszyła burzliwa dyskusja! 

Konferencję zwieńczyło 78. Walne Zebranie Stowarzyszenia Cognitis - było to wyjątkowe Walne Zebranie, bowiem to właśnie na nim Zarząd Cognitis kadencji 2021/2022 starał się o uzyskanie absolutorium za pomocą przygotowanych prezentacji podsumowujących ich działalność przez ostatni rok. Jak się okazało, Członkowie Zwyczajni jednomyślnie przyznali Członkom naszego Zarządu absolutorium - serdecznie gratulujemy!

A już za kilka dni poznamy skład nowego Zarządu Cognitis kadencji 2022/2023... :)

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.