Rekrutacja

Dołącz do nas

Cognitis dąży do przyciągnięcia aktywnych studentów pragnących rozwijać swoje umiejętności menedżerskie oraz osobowość. Chcemy zrzeszać studentów utożsamiających się z naszymi wartościami. Chcemy, by nasz Zespół składał się z osób dążących do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy i nauki jej praktycznego stosowania podczas realizacji kolejnych projektów.

Istotą Cognitis jest nie tylko poznanie najlepszych metod zarządzania dzięki współpracy z firmami doradczymi, ale również spotkanie nowych, niezwykle otwartych młodych ludzi, na których zawsze można polegać.

Proces rekrutacyjny

Nasz proces rekrutacyjny obejmuje trzy etapy:

Aplikacja on-line przez formularz, który znajduje się na naszej stronie. Bardzo prosimy o staranne wypełnienie wszystkich pól, które Ciebie dotyczą.

Spotkanie z przedstawicielami Cognitis, które jest okazją do lepszego poznania Ciebie, porozmawiania na temat Twoich zainteresowań i motywacji, a także daje możliwość do zadania przez Ciebie pytań dotyczących działalności Stowarzyszenia.

Okres zapoznawczy, dwumiesięczny okres, w ciągu którego dajemy kandydatom na przyszłych członków szansę poznania sposobu funkcjonowania Stowarzyszenia, a także poczucia atmosfery panującej w naszym Zespole. Po jego upływie zarówno kandydaci, jak i my decydujemy o możliwościach dalszej współpracy.

Wszystkie osoby zaproszone do wzięcia udziału w okresie zapoznawczym rozpoczynają go udziałem w wyjazdowym weekendowym Spotkaniu Treningowo-Integracyjnym. Nasze doświadczenie pokazuje, że udział w STI jest najistotniejszą częścią okresu zapoznawczego, dlatego dążymy do tego, by każdy nowy członek wziął w nim udział.

Możliwości Twojego zaangażowania

Stowarzyszenie tworzy dla Ciebie wiele możliwości zaangażowania i nauki. Cel podstawowy – rozwój umiejętności oraz ukształtowanie charakteru możesz zrealizować na kilka sposobów:

Działaj w zespołach!

Podstawą działalności w Stowarzyszeniu jest aktywny udział w zespołach stałych oraz projektowych. Tutaj w praktyce uczył się będziesz pracy w zespole, oraz zarządzania nim. Wspólna praca będzie też wspaniałą okazją do nawiązania i pogłębiania więzi z innymi Członkami Stowarzyszenia. Obok realizowanych projektów, przedstawionych w zakładce PROJEKTY, masz możliwość działać w takich procesach jak marketing, finanse, IT, czy też polegających na tworzeniu i kontroli standardów jakości w Stowarzyszeniu oraz w zespołach do spraw kontaktów zewnętrznych i rozwoju Członków.

Rozwijaj się!

Kolejną okazją do nabywania wiedzy i trenowania umiejętności są cykliczne spotkania podczas których rozwijamy swoje umiejętności analityczne, przydatne w konsultingu, oraz szerzej: w biznesie. W tym celu organizowane są cotygodniowe warsztaty case interview oraz szkolenia z narzędzi takich jak Excel czy PowerPoint.

Integruj się!

W Stowarzyszeniu dużą uwagę przykładamy do budowania i wzmacniania relacji między Członkami, a integracje są do tego najlepszą okazją. Możliwości integrowania się jest bardzo wiele – dla każdego znajdzie się coś atrakcyjnego.

Bierz udział w projektach Stowarzyszenia!

Projekty zewnętrzne Stowarzyszenia, w ramach których praktycy dzielą się wysokiej jakości wiedzą, są wspaniałą okazją do nauki wśród studentów, a przede wszystkim – wśród Członków Stowarzyszenia. Rozwijaj się, poznawaj branżę doradczą, opowiadaj o Cognitis pozostałym studentom, a także doceniaj wkład włożony przez Członków Stowarzyszenia, biorąc udział w naszych projektach zewnętrznych.

Masz pytanie? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami w zakładce FAQ lub napisz: rekrutacja@cognitis.pl.